ספא עם עיסוי תאילנדי, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

ספא עם עיסוי תאילנדי

בעשורים האחרונים צצו, בכל מיני מקומות בארץ מרחצאות ספא, כל אחת עם רשימה ארוכה של טיפולים אלטרנטיביים, טבילה בג'קוזי עם שמנים ארומטיים ועוד. הספא של היום הוא חיקוי מודרני של החמאם, בו השתמשו אבות אבותינו, נסיכים, מלכים וגם פשוטי העם. טבילה בריאה במים הפורצים מן האדמה שיש בהם מינרלים חיוניים מועילים. המילה ספא פירושה בריאות דרך המים בלטינית, כמו המים שהיו במרחצאות הקדומות אשר תרמו לבריאותם של בני האדם. היום מייצרים את הספא בכל מיני מקומות וביקור בו כולל טיפולי פנים או גוף ויש גם ספא עם עיסוי תאילנדי. כמה שעות בספא ואתם יוצאים כמו חדשים.

מרכזי ספא יש הטוענים הם בכלל במקור מבלגיה, שם יש עיירה תחת שם זה ובקרבתה מעיין טבעי של מים עשירים בברזל. אל המעיין הזה הגיעו במשך דורות, כדי ליהנות מהמים החמימים והבריאים. בספא אפשר לקבל טיפולים הקשורים במים. גם היהדות אגב מכירה בחיוניות של מי טבע זורמים כמו המקווה למשל. בטורקיה ובארצות מוסלמיות זה החמאם לסוגיו. 

היום בכל ספא יש ג'קוזי. לאחר הטבילה בו משלבים עיסוי או עיסוי זוגי. בעיקר אחרי שהגוף כבר טבל במים חמימים והתרכך. 

איך בוחרים ספא עם עיסוי תאילנדי

חשוב מאד לא להרחיק יותר מדי כי היום יש בארץ המון מרכזי ספא נהדרים. ראשית אם לספא הזה יש אתר, צריך להיכנס אליו ולקבל מידע מה יש בו, לראות תמונות איך הוא מעוצב. זה עושה חשק לבוא או לא לבוא. איזה מתקנים יש בו. כמה מעסות? מה הניסיון שלהם וכמובן כמה עולה התענוג. יש מחירים שונים בין כל מיני מרכזי ספא עם עיסוי תאילנדי.

אחד הדברים שעליכם לעשות הוא לקרוא המלצות וחוות דעת על המקום. מצד שני דעו לסנן את חוות הדעת, לפעמים גם המתחרים אוהבים להכניס "המלצות" כדי להרע למקום, כך שחשוב לקרוא את חוות הדעת בצורה אובייקטיבית.

ספא מוצלח חייב להיות בסביבה ירוקה ומרגיעה, או לחלופין במקום של אירוח כמו בית מלון. צריכה להיות בו אווירה של כיף ושל חופש. כאילו ויצאתם לטיול. 

השילוב הכי מנצח בכל ספא, הוא לא רק טבילה בג'קוזי המרגיע עם המלחים והשמנים, אלא גם עיסוי תאילנדי שבא אחר כך. אי אפשר לתאר איזה תענוג זה לגוף ולנשמה. איזה רוגע ואיזו שלווה. 

העניקו מתנה ליקירכם- ספא עם עיסוי תאילנדי 

עולם המתנות השתנה מאוד בשנים האחרונות. אנשים התחילו לקנות דברים יותר פרקטיים ופחות קישוטיים. אחד הדברים החביבים מאוד על אנשים זה פינוק. ספא עם עיסוי תאילנדי הוא פינוק מושלם ולכן, אנשים קונים שוברים של חוויה כזו ומעניקים אותה לאנשים היקרים להם. תוכלו לבצע תחקיר קטן איפה יש ספא שווה ליד מקום העבודה או מקום המגורים של מקבל המתנה לרגל יום הולדת, יום נישואין ועוד. העניקו לו חבילה של ספא ועיסוי תאילנדי, הם יודו לכם בשמחה רבה.

זוהי מתנה שגם עושה כיף, גם בריאה וגם מאזנת את הנשמה.

עיסוי תאילנדי מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. המטרה של העיסוי היא לא רק להתמקד בגוף, אלא תוך כדי העיסוי גם להעניק לנפש מרגוע ואיזון. הסיבה לכך היא שהרפואה הסינית בה כלול גם העיסוי התאילנדי, רואה בבעיות בריאות הוכחה לבעיות נפש וגוף יחד, בלי שום הפרדה ביניהם לכן גם טיפולי הגוף צריך שיעזרו גם לנפש. זהו הבסיס ההוליסטי של הגישה, וזה בא לידי ביטוי בטיפול ובעיסוי המוצע. 

אנשים שקראו את הכתבה הזו התעניינו גם : עיסוי תאילנדי בבן יהודה