מסאג תאילנדי בן יהודה, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

העיסויים שלנו

המרכז לעיסוי תאילנדי
מגוון סגנונות עיסוי תאילנדי

עיסוי רגליים / רפלקסולוגיה

140 מחיר לחצי שעה
 • 30 דקות 140 ש"ח
 • 45 דקות 200 ש"ח
 • 60 דקות 230 ש"ח
 • 75 דקות 290 ש"ח

עיסוי תאילנדי עם שמנים (משולב)

270 מחיר לשעה
 • 60 דקות 270 ש"ח
 • 75 דקות 320 ש"ח
 • 90 דקות 370 ש"ח
 • 120 דקות 490 ש"ח

עיסוי תאילנדי

260 מחיר לשעה
 • 60 דקות 260 ש"ח
 • 75 דקות 310 ש"ח
 • 90 דקות 360 ש"ח
 • 120 דקות 480 ש"ח

החיים המודרניים האינטנסיביים שרובנו נהנים מהם, גם בלימודים, בעבודה, בשעות הפנאי ובבילויים עם חברים עד סוף הלילה, שואבים מאיתנו אנרגיה עצומה.

אנחנו נמצאים בתנועה מתמדת ברוב שעות היממה, אנחנו גם צריכים להיות ערניים ומרוכזים שעות רבות מדי יום בעבודה, וסביר להניח שגם בלילה אנחנו לא מספקים את מכסת שעות השינה הנדרשת לגוף על מנת לחדש את האנרגיה.

הפתרון אותו אימץ העולם המערבי להרפיית המתח המצטבר, להרפיית השרירים התפוסים ולחידוש האנרגיה לגוף הוא טיפול של מסאז' מקצועי ואיכותי מדי פעם להחזרת החיוניות לגוף .

מסאג' תאילנדי הפך לפופולארי ומבוקש ביותר בקרב הישראלים, והיום רבים הפכו את המסאז לעוד פעילות שגרתית, והם מקבלים טיפול שבועי קבוע של מסאג איכותי ומפנק במכון מקצועי על ידי צוות מיומן ונעים.

ניתן להזמין ולקבל מסאז בכל עיר וישוב בו יש מכון מקצועי לטיפולי מסאג'. בתל אביב ניתן למצוא מכון מקצועי המתמחה בטיפולי מסאג תאילנדי ברחוב בן יהודה.

מהו מסאג תאילנדי בן יהודה

מסאג תאילנדי בן יהודה, הוא מכון לטיפולי מסאג תאילנדי הממוקם ברחוב בן יהודה בתל אביב. כאמור, השיטה הטובה ביותר למצוא היום את המכון המתמחה במסאג תאילנדי בתל אביב, היא להיכנס לאינטרנט, להקליד בשורת החיפוש בגוגל מסאג תאילנדי בן יהודה. תוכלו להתרשם מאתר איכותי וממגוון רחב של טיפולי מסאג מוצעים ותוכלו לבחור ולקבוע לעצמכם טיפול בשעות הנוחות לכם.

אין ספק כי לאחר הטיפול תרגישו בשינוי משמעותי בגוף. השרירים רפויים והנשימה עמוקה והתחושה הכללית היא של מרץ ורעננות. מומלץ וכדאי לכם לעשות מנהג קבוע של טיפול מסאז תאילנדי להפגת מתחים ולהקלה על העומס הפיזי והנפשי המצטבר במהלך השבוע.

גולשים שהגיעו לעמוד זה חיפשו גם: מסאז תאילנדי תל אביב בן יהודה ובנוסף עיסוי תאילנדי בן יהודה

מהו העיסוי התאילנדי

העיסוי התאילנדי המסורתי, הוא מקצוע רציני ומבוקש ביותר ברחבי תאילנד. נדרשת השתלמות של שישים שעות לכל הפחות במוסד ידוע ואיכותי על מנת לקבל רישיון של מעסה מקצועי.

אלפי אנשים מגיעים מדי שנה לבנגקוק בירת תאילנד למרכז הלאומי לרפואה מסורתית על מנת ללמוד את מקצוע העיסוי התאילנדי. המעסה התאילנדי מוגבל בשעות העבודה מאחר והעבודה אינטנסיבית ומעייפת. זמן עיסוי נע בין חצי שעה לשעתיים שלאחר מכן מסתיימות בתרגילי גמישות ומתיחה בגפיים ועיסוי החלק הקדמי של הגוף כולל הבטן.

הפילוספיה של העיסוי התאילנדי התפשטה בעולם המערבי וגם בישראל מאחר והתגלו אפשרויות הריפוי הגלומות בו. בשנים האחרונות ניתן למצוא מכוני ספא ונופש רבים בישראל המעניקים טיפולים של מסאג תאילנדי.

איך מתבצע העיסוי התאילנדי

התהליך של עיסוי תאילנדי כולל מגע, עיסויים ולחיצות איטיות באזורים של רקמות רכות בגוף וגם גידים ושרירים. העיסוי מתבצע בעזרת המרפקים של המעסה. בנוסף מבוצעות מתיחות ותרגילים מגוונים לגמישות ואיזון הגוף ולהמרצת מחזור הדם. התרגילים והמתיחות משלבים מגע עם הפעלת כוח בין רגליו וידיו של המעסה על המטופל. העיסוי התאילנדי מבוצע בדרך כלל כשהמטופל שוכב על מזרן דק או שמיכה על הרצפה.

הלחיצות מתבצעות לאורך קווי האנרגיה הנמצאים לאורך הגוף ונקראים מרדיאנים. דרך קווי האנרגיה מקבל הגוף חום, זרימת דם ואנרגיות מאוזנות. הלחיצות על הגוף מתבצעות בטכניקה מעגלית על נקודות המהוות צומת אנרגטי ונקראות גם נקודות לחיצה.

לעתים מורגש הלחץ המופעל על הגוף בזמן העיסוי, אך לאחר מכן המטופל מרגיש רפיון שרירים ועירנות רעננה.

העיסוי משחרר חסימות במערכת הלימפה ובמערכת הדם ואף מקל על לחץ נפשי, על כאבי גב, כאבי ראש, כאבי שרירים ונדודי שינה.

מהו מסאג תאילנדי יוגה פאסיבי

העיסוי התאילנדי מתבצע על מזרון רך על הריצפה כדי לאפשר את מרב הנוחות בביצוע תרגילי מתיחה וגמישות ובנוסף מאפשר למעסה להשתמש במשקל גופו לביצוע תרגילים שונים על המטופל. אין צורך בגמישות יתרה מצדו של המטופל על מנת לחוות וליהנות ממסאג תאילנדי . וניתן לבצע מגוון רחב של תרגילים ותנוחות. התרגילים נקראים יוגה פאסיבי מאחר והמטופל לא משתתף בהם באופן פעיל. המטופל מקבל את העיסוי כשהוא לבוש בבגדים נוחים ורכים ואין שימוש בשמנים מאחר והם עלולים ליימצר סכנת החלקה.

המעסה הדרך כלל נמצא בכושר מצויין ויכול להרים את המטופל ולעשות על גופו את המניפולציות הנדרשות לתרגילים השונים ולמתיחות אותן הוא מבקש לבצע כחלק מהמסאג'.