מסאג תאילנדי תל אביב, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

מסאג תאילנדי תל אביב: תרגישו רעננים ומלאי מרץ

יום העבודה של רבים מאיתנו נמשך מעבר לשעות המקובלות, בתחום ההייטק שעות העבודה המקובלות מסתיימות מאוחר בערב ולעתים אחרי עשר בלילה. גם בתחומי עיסוק רבים אחרים כגון פרסום, תקשורת ועוד שעות העבודה המקובלות מזמן איבדו גבולות. אנחנו יכולים למצוא עצמנו בשבוע עבודה מטורף ללא זמן לעצמנו , שלא לדבר על המשפחה והילדים.

נכון שאין ברירה, נכון שזהו קצב החיים המקובל ונכון שאנחנו לא יכולים להפסיק. אבל כדאי וחשוב לדעת כי ניתן בתכנון חכם למצוא זמן או להקדיש זמן עבור עצמנו, עבור השגת רגע של שקט ורוגע, עבור בילוי של פנאי כייפי או פינוק לגוף שמגיע לנו.

בתל אביב ניתן לדוגמא להתפנק בכל עת שמתפנה שעה פנויה, במסאג תילאנדי מפנק, מרגיע ומחדש אנרגיות. ניתן לאתר בקלות אתר אינטרנטי ולהתרשם ולהתעדכן במגוון הטיפולים המוענקים במכון טיפולי מסאג תאילנדי תל אביב.

מהו מסאג תאילנדי תל אביב?

מסאג תאילנדי תל אביב, הוא הביטוי האינטרנטי המייצג מכון מסאג תאילנדי תל אביב, כלומר מכון הנמצא בתל אביב ומתמחה במגוון טיפול מסאג' תאילנדי, עיסויי שמנים וגם טיפול רפלקסולוגי.

איך מתבצע מסאז תאילנדי תל אביב?

מסאז תאילנדי תל אביב, ניתן לקבל ללא כל הכנות ובכל רגע מתאים, הוא מתבצע כשהמטופל שוכב על מזרון או מיטת טיפולים בבגדים נוחים ורכים, המטפל מניע את גופו בתנועות מתיחה ובעצם כך מותח ומרפה את שרירי הגוף ומביא לרגיעה כללית. מומלץ ביותר לכל מי שסובל ממתח, שרירים תפוסים, לחץ ועומס וגם כאבים בגב תחתון , או צוואר תפוס להקדים תרופה למכה ולהזמין טיפול מסאז תאילנדי תל אביב.

לאחר הטיפול תרגישו רעננים ומלאי אנרגיה מחודשת, הנשימה תהיה מלאה יותר וקלילה והגוף והשרירים משוחררים וגמישים לתנועה.

מסאג תאילנדי תל אביב הוא פופולארי היום בקרב ישראלים רבים, נשים וגברים כאחד, המעוניינים לקבל שעת פינוק ומנוחה לגוף ולנפש במכון מקצועי ובאווירה נעימה.

מי מטפל במסאז תאילנדי?

מכון המתמחה בעיסוי ומסאז תאילנדי מעסיק אנשי מקצוע מומחים בעיקר מתאילנד שהיא ארץ המוצא של העיסוי התאילנדי. אנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון רב יוכלו להעניק לכם מסאז תאילנדי איכותי ומרגיע ובטוח ביותר מבחינה גופנית.

מהם מסאז ועיסוי ברפואה התאילנדית?

הרפואה התאילנדית במקורה הינה רפואה הוליסטית . לכן משלבת הרפואה התאילנדית שלושה סוגים של טיפולים: רפואה על ידי צמחים, טיפול בעיסויים שונים, וטיפול פסיכו רוחני.

במטבח התאילנדי תוכלו למצוא מגוון רחב של מזונות המוכנים על ידי צמחי מרפא  למניעת מחלות ולריפוי ושיפור הבריאות, בנוסף תוכלו למצוא בתי מרקחת רבים בתאילנד המוכרים צמחי מרפא מסורתיים מאחר והמסורת התאילנדית מאמינה שהתזונה היא אמצעי חשוב ביותר לריפוי. בנוסף לכל אלה גם טיפולים פסיכו רוחניים מקובלים ביותר בתאילנד וכוללים מגוון שיטות מדיטציה ודמיון מודרך.

איך פועלת שיטת העיסוי התאילנדי?

על פי הרפואה התאילנדית בגופנו קיימים מאות רבות של קווי אנרגיה שונים  הנקראים מרידיינים. בשיטת המסאז התאילנדי מתמקדים בעשרה קווי אנרגיה מרכזיים בגוף. את העיסוי מעניק המטפל בתנועות של יוגה וגם על ידי מסאז פיזי של שיריר הגוף השונים, של הגידים ובנוסף מותח המטפל את אברי הגוף השונים וגם לוחץ על קווי אנרגיה תוך כדי עיסוי עמוק שלהם להמרצת הדם ולשחרור המקום.

במהלך הטיפול מתנהל דו שיח  עם המטופל למען כיוון מדויק של נקודות הטיפול ועוצמת הלחץ המתאימה על מנת לא להכאיב. המטפל נעזר פרט לכפות ידיו גם באברי גוף נוספים במהלך הטיפול כמו, בברכיו במרפקיו וגם ברגליו .

מהו אורך הטיפול המומלץ במסאז תאילנדי?

אורך הטיפול המומלץ משתנה ממקום למקום, בהתאם לארץ ולתרבות , בתאילנד תוכלו לקבל עיסוי ארוך מאוד, הנמשך כשעתיים לערך ולעתים אף יותר. בישראל זמן העיסוי קצר יותר ומקובל בדרך כלל לקבל עיסוי תאילנדי של תשעים דקות, אך ניתן להאריך אותו.

ניתן להזמין פרט לעיסוי תאילנדי, גם טיפול של עיסוי בשמנים. ניתן להזמין גם טיפול רפלקסולוגי בכפות הרגלים המומלץ ביותר מאחר שהינו מרגיע מאוד ואף מביא לעתים לשינה קצרה ומרעננת שלאחריה תקומו מלאי אנרגיה וחיוניות ותרגישו בריאים ומוכנים להמשך היום .

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי של המרכז לעיסוי תאילנדי