עיסוי תאילנדי תל אביב, המרכז לעיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי תל אביב

רוצים לרענן את חיי הנישואים שלכם עם פינוק זוגי ? או לחגוג יום כיף עם חבר או חברה ?  או אולי הגיע יום הנישואים של ההורים ובא לכם להפתיע ולפרגן להם שעה של פינוק מרגיע שאחריה הם בטוח יתקשרו להודות לכם.

אם אין לכם אירוע מיוחד לחגוג, מותר גם לכם, להשקיע בעצמכם, לפנק את עצמכם ולקחת לכם שעה של שקט מההודעות הקופצות כל רגע בנייד, שעה של פינוק מרענן ומרגיע, של חידוש אנרגיות לגוף ולנפש. שעה שאחריה אל תתפלאו אם תכניסו ללוח הזמנים שלכם ביקור קבוע במכון עיסוי תאילנדי בתל אביב.

השירות שמעניק מכון עיסוי תאילנדי בתל אביב

מכון עיסוי תאילנדי בתל אביב הוא כל מה שאתם זקוקים לו לפחות פעם בשבוע, ואפשר גם יותר. המרכז לעיסוי תאילנדי הוא מכון וותיק ובעל ניסיון רב שנים, המתמחה במגוון שיטות עיסוי תאילנדי, המוענקות על ידי צוות מקצועי איכותי ונעים באווירה מפנקת.

למי מתאים עיסוי תאילנדי תל אביב

עיסוי תאילנדי הוא לא רק לתל אביבים, עיסוי תאילנדי מתאים לילדים, לנוער, למבוגרים ולקשישים, ובעצם לכל מי שיכול לשכב בשקט חצי שעה עד שעה ולהתמסר לפינוק של עיסוי שמנים, עיסוי רפלקסולוגי בכף הרגל, ולהרגשת הרוגע שהוא משרה על הגוף.

אילו סוגי מסאז ניתן לקבל במרכז לעיסוי תאילנדי

עיסוי שמנים

עיסוי נעים שהוא פינוק אמיתי לגוף, עיסוי בסוגי שמנים מיוחדים המוחדרים לשרירי הגוף. השמנים מרפים ומשחררים את השרירים, ומחזירים להם את הגמישות הנחוצה לתפקוד מטבי, בנוסף משפיע העיסוי בצורה מעולה על מערכת העצבים, וגם על מערכת הנשימה ומערכת העיכול. העיסוי משפיע עד הבית ואל תתפלאו אם לאחריו תרגישו שהשינה שלכם הפכה ליציבה חזקה וממושכת במיוחד.

עיסוי גב כתפיים

עיסוי שרירים עמוק באזור הגוף העליון שמטרתו שחרור מתח ולחץ המצטבר בשרירי הגב והכתפיים במהלך יום העבודה הלחוץ והמתוח. העיסוי של שרירי הגב והכתפיים לאורך זמן משחרר שרירים תפוסים מרכך ומגמיש אותם, מחזיר להם את הפעילות התקינה ומשפר בכך את היציבה, לאחר העיסוי תרגישו משוחררים וגמישים במיוחד.

עיסוי רפלקסולוגי

זוהי שיטת עיסוי וריפוי לאברי הגוף השונים החיצוניים והפנימיים המבוססת על לחיצות בכף הרגל במקומות שונים המייצגים את האברים השונים בגוף. המטפל מאבחן את כף הרגל ואת כפות הידיים ולאחר מכן הוא לוחץ במקומות שונים ומעסה נקודות ספציפיות בכף הרגל.

הרפלקסולוגיה קיבלה את שמה מהמונח רפלקס ורפלקשן, כלומר הגוף מייצר משוב והחזר ללחיצות המבוצעות על כף הרגל ובכך מושגת פתיחת חסימות ואיזון אנרגטי לאברי הגוף.

העיסוי הרפלקסולוגי נעשה כשהמטופל שוכב על מיטת טיפולים בבגדים נוחים, יחף  ללא נעליים. המטפל מאבחן ולאחר מכן מעסה ולוחץ בנקודות הנדרשות על מנת לשחרר את המקום בגוף שאותו איבחן כדרוש טיפול. זה יכול להיות הלב, הכבד, המעיים ומערכת הנשימה, לכל מקום ואיבר בגוף ניתן להגיע ולטפל על ידי לחיצות נכונות בכפות הרגליים.

איך פועל עיסוי תאילנדי על הגוף?

העיסוי התאילנדי אינו עיסוי רגיל, הוא מבוסס על מסורת הרפואה התאילנדית עתיקת הימים. הרפואה התאילנדית מחלקת את הגוף לאורכו למאות קווי אנרגיה הנקראים מרידייאנים. העיסוי התאילנדי מתמקד בעשרה מרידייאנים מרכזיים בגופנו. המטרה של העיסוי היא פתיחת החסימות במריידיאנים והחזרת זרימה מאוזנת של אנרגיה בגוף . העיסוי נעשה כשהמטופל שוכב על מזרן או מיטת טיפולים בבגדים נוחים, המטפל מפעיל כוח ובעזרת ידיו, רגליו ומרפקיו הוא מותח את אברי הגוף השונים של המטופל לתנוחות ומתיחות מיוחדות המבוססות על שיטת יוגה מסורתיות.

חשיבות העיסוי ברפואה התאילנדית

העיסוי הוא אחת הדרכים החשובות לטיפול ומניעת מחלות ברפואה התאילנדית שהיא רפואה הוליסטית בעיקרה. היא משלבת שלושה סוגי טיפולים משלימים : טיפול בעזרת צמחים, טיפול בעזרת עיסויים, טיפול פסיכו רוחני.

הצמחים הרפואיים הם מצרך נפוץ במטבח התאילנדי, ומשמשים להכנת מזונות שונים המונעים ואף מרפאים מחלות. בתאילנד נפוץ ביותר ממכר של צמחי מרפא מסורתיים ברוב בתי המרקחת . גם הטיפול הפסיכו רוחני נפוץ ומקובל ביותר בתאילנד וכולל מגוון של שיטות מדיטציה וגם דמיון מודרך.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות ספא בתל אביב