מסאז תאילנדי בן יהודה, המרכז לעיסוי תאילנדי

מסאז תאילנדי בן יהודה

מחפשים רעיון למתנה כייפית ומפנקת ? רוצים לפנק את בן או בת זוגכם ליום הנישואין ? או את החבר או החברה ליום הולדת ? ואולי מתחשק לכם לקחת פסק זמן מהמרוץ המהיר של החיים ביום יום, פסק זמן של הנאה צרופה רגיעה והתרעננות, שמגיע לכם בהחלט.

מומלץ וכדאי לכם מאוד להכיר את אחת החוויות המועדפות על נשים וגברים בישראל, חוויה  שהפכה לפופולריות במיוחד בכל רחבי הארץ ובמיוחד במרכז הארץ בתל אביב.

מדובר בחוויה ייחודית של מסאז תאילנדי שעולה על כל הציפיות ועל מה שאתם מדמיינים כרגע. בתל אביב תוכלו למצוא מכון וותיק ובעל ניסיון ברחוב בן יהודה, מכון המתמחה במגוון רחב של טיפול מסאז תאילנדי.

ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאינטרנט, להקליד בגוגל בשורת החיפוש מסאג תאילנדי בן יהודה תל אביב,  ולהתעדכן ולהתרשם באתר האינטרנט, ממגוון הטיפולים ואף להזמין טיפול בהתאם ללוח הזמנים הנוח לכם ובהתאם לתקציבכם.

מסאג תאילנדי בן יהודה תל אביב

מסאג תאילנדי היא שיטת מסאז שניתן להזמין במכון עיסוי הנמצא ברחוב בן יהודה בתל אביב, זוהי שיטת עיסוי המבוססת במקור על תנוחות של יוגה. המטופל שוכב בבגדים נוחים על מזרון או מחצלת והמטפל משתמש בגופו, ידיו ומרפקיו בכדי למתוח את אברי הגוף השונים ולפתוח חסימות ולשחרר את זרימת האנרגיה בגוף.

מסאז תאילנדי בן יהודה: איך עובדת השיטה

עיסוי תאילנדי, היא שיטת מסאז שניתן להזמין במכון עיסוי ברחוב בן יהודה, בתל אביב, זוהי שיטת מסאז עתיקה שמקורה בסין לפני כחמשת אלפים שנה, לעולם המערבי הגיע המסאז התאילנדי בצורתו הנוכחית לפני כשלוש מאות שנה ותוך זמן קצר, התפשט לארצות רבות והפך למצרך מבוקש בכל העולם המערבי.

מסאז תאילנד, הינה שיטת עיסוי מיוחדת וידועה בעולם המערבי כשיטה הטובה ביותר עבור  גוף נפש, שיטה זו מביאה את שרירי הגוף להרפיה שלמה ומפיגה את לחצי היום מהגוף.

מסאז תאילנדי,פועל על אברי הגוף החיצוניים וגם הפנימיים, הוא מחדש את זרימת הדם במערכות השונות, מגמיש את השרירים, פותח חסימות אנרגיה במקומות שונים בגוף, ממלא את הגוף בנשימה עמוקה ובריאה ולעתים קרובות אף מביא לשינה נעימה שלאחריה תקומו רעננים ומלאי מרץ.

כאמור מסאז תאילנדי מטפל בגוף ובנפש כלומר בפיזי במנטאלי ובנפשי, חשוב וכדאי לדעת מהם היתרונות החשובים לגוף המוענקים במסאג תאילנדי.

המסאג התאילנדי יכול לרפא מגוון רחב של סימפטומים וביניהם הוא עוזר מאוד ומקל במצבים של שרירים תפוסים, כאבי צוואר, כאבי ראש וכאבי גב תחתון. בנוסף ,לאנשים עם לחץ דם גבוה, המסאז התאילנדי מסייע בהורדת לחץ הדם.

אילו סוגי מסאז ניתן להזמין?

עיסוי גב כתפיים

עיסוי זה הוא טיפול וותיק ויעיל לשחרור לחץ ומתח המצטבר בגופנו במהלך ימי עבודה לחוצים במיוחד ונאגר ומביא לחסימות אנרגטיות ולשרירים מעובים, תפוסים וכואבים. העיסוי גב כתפיים משחרר את השרירים התפוסים, מרפה אותם ומזין אותם מחדש ומחזיר להם את הגמישות הנדרשת לפעילות גוף תקינה ומיטבית. על ידי שילוב של טכניקה תאילנדית מסורתית ומודרנית, המעסה מתמקד בחלק הגוף העליון, משחרר ומרגיע שרירים תפוסים, ועוזר לשיפור היציבה.

עיסוי שמנים

החזרת הגמישות והרעננות שלגוף על ידי עיסוי בשמנים מיוחדים והחדרתם לגוף ולשרירים. עיסוי שמנים משפיע ביותר על מערכת העצבים, על מערכת הנשימה ועל מערכת העיכול. עיסוי שמנים יכול לשפר את שנת הלילה שלכם לשינה חזקה, יציבה וממושכת.

עיסוי רפלקסולוגי

זוהי שיטת עיסוי ייחודית הפועלת על כפות הרגליים בלבד, מקור השם רפלקסולוגיה מגיע מהמונח רפלקס, ורפלקשן, REFLEX AND REFLECTION והכוונה היא למשוב והחזר. ההנחה הבסיסית היא כי מוחנו קורא את העולם דרך כפות הרגליים שהן נקודת שיווי המשקל המרכזית שלנו.

העיסוי מבוצע כשהמטופל שוכב בבגדים נוחים וברגליים יחפות ומקבל עיסוי רפלקסולוגי על ידי לחיצות בכף הרגל במקומות שונים.

מקומות שונים בכף הרגל מייצגים אברים שונים בגוף ועל ידי לחיצה עליהם ועיסוי שלהם, נוצר משוב לאברי הגוף.  המעסה מאבחן ומטפל במקומות הדרושים, מזרים אנרגיה חדשה למקומות החסומים,משפר את זרימת הדם אליהם, וגם מונע היווצרות של דלקות.