מסאג תאילנדי תל אביב בן יהודה, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

המסאג' התאילנדי הגיע מהמזרח אל המערב בעשורים האחרונים והפך פופולארי בישראל ובמדינות רבות, העיסוי התאילנדי הינו עיסוי אנרגטי המתבסס על תנוחות היוגה. בתום עיסוי כזה המטופל וגם המטפל מרגישים בהתמלאות אנרגטית עשירה.

מהם שורשי המסאג' התאילנדי?

הרפואה הסינית וגם הרפואה ההודית קנו להן שם טוב במערב, לכן אין פלא כי גם הרפואה התאילנדית הגיעה אחריהן ועימה מסורת עתיקת יומין וענפה הכוללת בתוכה גם מסורת של עיסוי תאילנדי

שורשי הרפואה התאילנדית מתחילים לפני כאלפיים וחמש מאות שנה בהודו. שם התפתחה הרפואה התאילנדית על ידי יוגיסטים כחלק בלתי נפרד מעבודה רוחנית. הנזירים שנדדו מהודו לתאילנד הביאו עימם את התורה שעברה מאיש לאיש במנזרים. העם התאילנדי אימץ וקידש את תורת הרפואה והעיסוי וכך עברה לאורך ההיסטוריה מאב לבן ונשמרה עד היום.

איך עובד מסאג תאילנדי?

במסורת התאילנדית העיסוי הוא ארוך ביותר ונמשך כארבע שעות, אך במערב קוצר זמן העיסוי למשך של שעה וחצי. את העיסוי עוסים על מזרון רך כשהמטופל לבוש בבגדים נוחים.

העיסוי מתבצע על ידי לחיצות ומתיחות של כפות ידיו ורגליו של המטופל. אלו הן מתיחות מתנוחות היוגה והן משחררות את המפרקים ומעמיקות את מתיחת הגידים באופן פסיבי. המתיחות מאפשרות למטופל שיפור גמישות הגוף וגם מגיעות לאבריו הפנימיים ומעשירות את הדם בחמצן ומשקיטות את המוח.

עיסוי תאילנדי מרגיע ביותר את המתח שהצטבר בגוף לאורך זמן, הוא גם מאזן את הגוף והנפש וגם מגדיל את המודעות הגופנית של המטופל. בנוסף מקל העיסוי על מתחים נפשיים ומפחית ביותר כאבי שרירים. העיסוי יכול היות חוויה דיטטיבית עמוקה ביותר עבור המטופל הממשיכה הרבה מעבר לזמן הטיפול עצמו. לעתים רבות המטופלים יוצאים מהעיסוי בתחושה שהם גבוהים יותר.

למי מתאים מסאג' תאילנדי?

בעקרון המסאג התאילנדי יכול להתאים לכל אחד, מאחר והוא ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות, במיוחד יהיה אפקטיבי עבור רקדנים וספורטאים וגם לאנשים שאינם מרבים להזיז את גופם. בעת המסאג' המעסה מפעיל כוח בהדרגה ובאיטיות ללא גרית כאב למטופל וללא מאמץ גדול מדי מצידו.

גולשים שהגיעו לעמוד זה חיפשו גם: מסאז תאילנדי בן יהודה ובנוסף עיסוי תאילנדי בן יהודה

היכן ניתן להזמין מסאג תאילנדי?

ניתן להזמין מסאג תאילנדי בישראל במכונים המתמחים בטיפולי מסאג תאילנדי, בתל אביב לדוגמא ניתן למצוא מכון מסאג תאילנדי ברחוב בן יהודה. אם ברצונכם למצוא פרטים , ניתן בקלות להכנס לאינטרנט ולהקליד בשורת החיפוש בגוגל מסאג תאילנדי תל אביב בן יהודה.

מהו מסאג תאילנדי תל אביב בן יהודה?

זהו הביטוי האינטרנטי שיפנה אתכם לאתר של מכון מסאג תאילנדי תל אביב בן יהודה, בו ניתן להתרשם ולבחור ממגוון רחב של טיפולי מסאג תאילנדי המוענק על ידי צוות מקצועי ואיכותי מתאילנד, באווירה נעימה ומפנקת.

הביטוי מסאג תאילנדי תל אביב בן יהודה, יפנה אתכם לאתר מרשים בו תוכלו להזמין עבורכם או עבור בת זוגכם מסאג מפק ומרגיע, וגם אם בא לכם להתפנק ביחד תוכלו להזמין מסאג זוגי שלאחריו תרגישו שאתם מלאי אנרגיה חדשה ורעננים.

אילו עיסויים ניתן להזמין?

כל העיסויים מוענקים באווירה נעימה וחמימה, בשקט וברוגע ובין היתר ניתן לבחור מהעיסויים הבאים :

עיסוי גב כתפיים – עיסוי גב כתפיים הוא עיסוי המתמקד בחלק הגוף העליון, מטרתו של העיסוי גב כתפיים היא הרפייה ,רגיעה ושחרור, והענקת תחושת רווחה למטופל,

הגב וגם הכתפיים הם חלקים משמעותיים בגופנו, הם אחראים על היציבה של גופנו וחיזוקם של שיריר הגב והכתפיים הם מפתח לגב זקוף חזק יציב ובריא לאורך שנים. כל פעולה שאתם עושים בחיי היומיום מבוססת על הגב ועל הכתפיים. לכן טיפוח נכון של הגב והכתפיים יסייעו לכם לתפקד טוב יותר בכל הפעולות שלכם בשגרת יומכם. בעת העיסוי מקבלים השרירים וחוליות הגב מרווח נשימה המתבצע על ידי העיסוי המעורר והמפנק.

עיסוי שמנים –  כבר משחר ההיסטוריה נרשמו בסין עיסויים וטיפולי גוף שונים , כבר אז ידעו הסינים כי במהלך החיים מתעבים השרירים ומאבדים מגמישותם ועקב כך פעילות הגוף לוקה בחסר.  על רקע ידע זה התפתחו טיפולים ועיסויים שונים וגם עיסוי שמנים.

העיסוי בשמנים מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד. העיסוי מבוסס על שמנים אתריים שידועים כבעלי השפעה על מערכת העצבים, על מערכת העיכול והעל הנשימה וכן גם על השרירים. העיסוי בשמנים מייצר הרפיה ורגיעה והקלה על הגוף וגם מביא את המטופל לשינה יציבה ובריאה ביותר.