עיסוי תאילנדי בן יהודה, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי בן יהודה

העיסוי התאילנדי ידוע בעולם המערבי כאחד הטובים ביותר הקיימים עבור הגוף והנפש.

העיסוי התאילנדי מעניק הרפיה עמוקה לגוף לנפש ולשרירים על יד טכניקה של מתיחה פאסיבית . העיסוי מתמקד במערכת השרירים ומסייע בהחזרת הגמישות לשרירים התפוסים ממאמץ מתמשך. העיסוי משחרר אנרגיה חסומה מהגוף ומעניק תחושה של פתיחת הנשימה וחיוניות רעננה ומרץ מחודש.

המקור של עיסוי תאילנדי מסורתי הוא בסין העתיקה לפני 5000 שנה. ובעולם החדש הוא קיים בצורתו הנוכחית כבר כ 300 שנה

במה מטפל העיסוי התאילנדי

הטיפול בעיסוי תאילנדי הוא גם טיפול פיזי וגם טיפול מונע, הוא משחרר לחץ ומתח בשרירי הגוף הרבים, הוא מקל על כאבים שונים. משפר את זרימת הדם בכל מערכות הגוף השונות. מאזן את זרימת האנרגיה בגוף ומסייע ליציבה טובה של הגוף .

בנוסף משפר העיסוי את מצב הרוח לעין ערוך. מסייע בניקוז לימפטי ומשחרר אנדורפינים המקנים תחושת חיוניות ואנרגיה מתחדשת. העיסוי התאילנדי מעולה לשיפור השינה וגם מסייע בהורדת לחץ הדם לאנשים בעלי לחץ דם גבוה.

איך מתבצע עיסוי תאילנדי

לאורך הגוף קיימים מאות קווי אנרגיה שונים , העיסוי התאילנדי מתמקד בעשרה קווי אנרגיה עיקריים . העיסוי הוא עדין בתנועות של יוגה וכולל עיסוי שרירים ,גידים, מתיחה של אברים ועיסוי נקודות לחץ וקווי אנרגיה.

את העיסוי התאילנדי מבצעים על מחצלת או מזרון רך  על הריצפה או על שולחן. כך ניתן למעסה לבצע מתיחות של אברי המטופל בצורה נוחה. המעסה משתמש במרפקיו ,בברכיו, וברגליו במהלך העיסוי בנוסף לכפות ידיו.

התקשורת בין המעסה למטופל חשובה ביותר. המעסה שואל ומתאים את לחץ העיסוי בהתאם ליכולתו והרגשתו האישית של המטופל.

זמן העיסוי הממוצע הוא כתשעים דדקות ובתאילנד העיסוי לעתים מגיע עד שעתיים ויותר.

היכן ניתן לקבל עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי הפך לפופולרי ונפוץ בעולם המערבי והגיע גם לישראל בעת האחרונה. ניתן להזמין ולקבל עיסוי תאילנדי בכל עיר ויישוב בהם קיים מכון המתמחה בטיפולי מסאז' ועיסוי. בתל אביב לדוגמא ניתן למצוא מכון עיסוי תאילנדי ברחוב בן יהודה. על מנת לאתר מכון עיסוי ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאינטרנט, להקליד בשורת החיפוש בגוגל, עיסוי תאילנדי בן יהודה תל אביב, או עיסוי תאילנדי בן יהודה ולמצוא אתר אינטרנט של המכון המספק עיסוי תאילנדי בתל אביב.

עיסוי תאילנדי בן יהודה תל אביב

עיסוי תאילנדי בן יהודה תל אביב הוא הביטוי האינטרנטי, המתייחס למכון עיסוי המתמחה בעיסוי תאילנדי ונמצא ברחוב בן יהודה בתל אביב, כך שכל מי שגר בתל אביב וגם כל המעוניין להזמין עיסוי תאילנדי בתל אביב, יכול למצוא ולבחור ממגוון הטיפולים המפורסמים באתר המכון, ולהזמין עיסוי תאילנדי בן יהודה תל אביב, כלומר עיסוי במכון העיסוי הנמצא ברחוב בן יהודה בתל אביב.

להזמין עיסוי תאילנדי בן יהודה

חשוב וכדאי לדעת כי העיסוי התאילנדי שניתן להזמין במכון עיסוי בבן יהודה, מוענק על ידי צוות עיסוי מקצועי, צוות איכותי בעל וותק וניסיון רב בטיפולי מסאג' ועיסוי תאילנדי. לכן כשאתם מקלידים בגוגל עיסוי תאילנדי בן יהודה, אתם יכולים למצוא ולהתרשם באתר ממבחר הטיפולים המוצע וגם מהצוות המקצועי שהגיע מתאילנד עם הידע הרב בתורת העיסוי המסורתי התאילנדי.

העיסוי כחלק מהרפואה התאילנדית

הרפואה התאילנדית משלבת שלושה סוגי טיפול, רפואה בצמחים, טיפול פסיכו רוחני ועיסוי. הטיפול הפרמקולוגי המסורתי הוא בעיקר בצמחי מרפא, ניתן למצוא תרופות אלה בבתי מרקחת מודרניים בצפון תאילנד. המטבח התאילנדי גם הוא משתמש בצמחים רבים ומגוונים לא רק לשיפור הטעם אלה בעיקר לשיפור הבריאות. כאמור התזונה היא אמצעי חשוב עבור ריפוי במסורת התאילנדית. בחברות ההדרכה שנמצאו ובמקדש וואטפו נכתב המשפט האומר: כל המחלות מגיעות מתזונה לקויה. היום ניתן להשיג את הצמחים התאילנדים גם בחנויות במערב לשם שימוש כתוסף מזון.

מהו טיפול פסיכו רוחני

הטיפול הפסיכו רוחני הוא תיקון קארמה ישנה, הוא כולל מגוון שיטות מדיטציה שמטרתם התבוננות פנימית ודמיון מודרך המבוצעים על ידי המטופל בעצמו. הטיפול הפסיכו רוחני משלב בנוסף למדיטציה האישית וההדמיה, גם את האלמנטים האחרים המיועדים לריפוי ובין היתר הוא משמש גם לצורך הגנתי עבור המטופל.