ספא תאילנדי, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

ספא תאילנדי - פינוק והרפיה מושלמת של שרירי הגוף

אם אתם רוצים לפרגן לעצמכם פינוק אמיתי ומושלם, העניקו לגופכם רגיעה והרפיה מרעננת של הגוף והנפש מהמירוץ הסואן המתמשך והאינסופי של החיים.

כדאי וחשוב לכם להכיר את המושג ספא תאילנדי, לא לחינם הפך ספא תאילנדי לפופולרי ומבוקש על ידי ישראלים רבים המבקשים לעצמם רגע של שקט.

מהו ספא תאילנדי?

ספא תאילנדי הוא מכון המתמחה במגוון עיסויים ומסאז' תאילנדי באווירה נעימה ושקטה, על ידי צוות מקצועי ואיכותי בעל ניסיון רב שנים. ספא תאילנדי הוא מקום המזמין אתכם לקחת פסק זמן, לשים רגע בצד את המטלות שעליכם עוד להשיג ואת אלו שאתם עדיין פועלים להשיגן ובקיצור להרפות מהכול ולהחזיר לגוף את האנרגיה והשקט וגמישות השרירים הנחוצים לו ביותר.

מהו עיסוי תאילנדי?

עיסוי או מסאז' תאילנדי מסורתי הוא עיסוי המזכיר יוגה פאסיבית. עיסוי תאילנדי עושים בלבוש מלא, במהלכו עובד המטפל על גופו של המטופל בעיקר במתיחות אברי הגוף , הגמשת אברי הגוף והרפיה שלהם.

ניתן לשלב מגוון טיפולים ולקבל פרט לעיסוי תאילנדי, גם מסאז שמנים, וטיפול רפלקסולוגי בכפות הרגליים.

טיפול מסז' תאילנדי יוגה פאסיבי

זהו סוג של מסז' במהלכו מבצע המטפל מתיחות ותנוחות מעולם היוגה על גופו של המטופל. אין צורך להיות גמיש במיוחד, המתיחות והתנוחות מבוצעות על ידי המטפל כשהמטופל נמצא במצב פאסיבי לחלוטין. את המסאז יוגה פאסיבי ניתן לקבל כשהמטופל שוכב על מזרן, לבוש בבגדים רכים ונוחים , הטיפול אינו כולל שימוש בשמנים למיניהם למניעת סכנת החלקה. המטפל  נדרש להיות בכושר מאחר ועליו להרים את משקל גופו של המטופל הפאסיבי ולפעול עליו במניפולציות הנדרשות על מנת להגיע למתיחות ולתרגילים אותם הוא מבצע כחלק אינטגראלי מתהליך המסאז'. טיפול במסז יוגה פאסיבי הוא טיפול מעולה להגמשת השרירים והגידים באיברי הגוף השונים והתוצאה המושגת היא הרפיה שלמה של הגוף כולו .

מהם יתרונות המסאז התאילנדי?

היתרונות הברורים של מסאז' תאילנדי הם רבים וביניהם ניתן למנות כמה עיקריים כגון : המסאז התאילנדי גורם לגמישות הגידים והשרירים, הוא גם ממריץ את מחזור הדם ועובד על מרידיאנשים הנקראים קווי אנרגיה ונמצאים לאורך הגוף. מסאז' תאילנדי מרפה את הגוף ומקל במצבי מתח נפשי, לחץ וחרדה. הוא גם משתלב עם עיסויים אחרים כמו עיסוי רקמות עמוק או עיסוי שוודי.

היכן ניתן למצוא ספא תאילנדי?

היום ניתן בקלות וביעילות להיכנס לאינטרנט ולמצוא אתר של ספא תאילנדי המתמחה במתן עיסוי ומסאז תאילנדי, ניתן להתרשם ולהתעדכן באתר האינטרנט במגוון הטיפולים המוצעים וניתן כמובן להזמין טיפול על פי תקציבכם וזמנכם הפנוי.

איך עושים מסאז תאילנדי?

המסאז' התאילנדי כולל לחיצות ועיסוי אזורי רקמות רכות בגוף וגם שרירים וגידים. המעסה משתמש פרט לידיו בעוד חלקים מגופו על מנת לייצר מצבי לחץ על מקומות שונים בגוף. לעתים ישתמש המטפל במרפקיו, ועוד.על מנת למתוח את אברי גופו של המטופל, לשחרר לחצים ומתחים להרפות את השרירים ולהשיג רגיעה מוחלטת ונעימה.

המטפל לוחץ על מרדיאנים שהם קווי אנרגיה לאורך הגוף, הלחיצות הן מעגליות ומופעלות על נקודות לחיצה וגם על צמים אנרגטיים בגוף. כתוצאה מכך הגוף מקבל חום , ומושגת זרימת דם ואנרגיה מאוזנת . במהלך העיסוי משתחררות חסימות במערכת הלימפה, וגם במערכת הדם ומושגת הקלה בלחץ הנפשי, וכן הקלה משמעותית בכאבי גב, כאבי ראש , כאבי שרירים וגם נדודי שינה. לאחר הטיפול מתקבלת תחוש רפיון שרירים כללית נעימה, ולאחר מכן רעננות וערנות.

מהו מקור העיסוי התאילנדי?

בתאילנד מקצוע המעסה הוא רציני ומבוקש מאוד ,הוא מצריך שישים שעות לימוד במוסד איכותי וידוע וגם מצריך מעבר מבחנים וקבלת תעודה של מעסה מקצועי. מדי שנה נוהרים אלפים מכל קצווי העולם לתאילנד למרכז הלאומי לרפואה מסורתית על מנת לנסות ולהתקבל ללימודי עיסוי תאילנדי מקצועי. לאחרונה התפשט מקצוע זה ברחבי העולם הן על ידי אנשים שלמדו בתאילנד את הפרקטיקה ומיישמים אותה במערב והן על ידי תאילנדים שהיגרו וממשיכים במקצועם בארצם החדשה. היתרונות הגלומים בעיסוי התאילנדי המרפאים את הגוף והנפש ואף מונעים מחלות, גרמו למקצוע זה להיות פופולרי גם בישראל וניתן למצוא ספא תאילנדי בערים ובישובים רבים בארץ.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות עיסוי תאילנדי.

קבעו טיפול עכשיו - כי מגיע לכם!