מסאג תאילנדי, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי
טיפול מקצועי על ידי מעסה מוסמכת - לחצו על התמונה על מנת לחזור לעמוד הראשי של אתר

מסאז תאילנדי: מרענן את הגוף ומחדש אנרגיות

מבוקר עד לילה אנחנו רצים ועסוקים בהגשמת מטרות שונות בחיינו. מטרות גדולות שהצבנו לעצמנו בחיים בשלבים שונים כגון קבלה ללימודים שאנחנו רוצים בהם מאוד, התפתחות קריירה משגשגת, הקמת משפחה שמחה ומאושרת, חינוך לילדים וחוגים וגם השתתפות במגוון חוגים ופיתוח תחביבים לשעות הפנאי. וגם מטרות קטנות של יומיום.

בחיי היום יום אנחנו רודפים אחרי השלמת משימות ומטרות קטנות כגון להכין ארוחת בוקר בזמן ולהביא את הילדים לבית הספר, להגיע בזמן לעבודה, להשלים את המשימות היומיות ולהספיק לחוגים, לארוחת ערב, שיעורי בית ועוד ועוד וכמה שיותר.

פעם בשנה אנחנו מתפנים לחופשה ארוכה של שבוע שבועיים. זה קורה בדרך כלל בקיץ ובחופש הגדול ומדובר על החופשה השנתית שלנו בחול. את החופשה השנתית בחול אנחנו מתכננים ולה אנחנו מחכים ומצפים בקוצר רוח.

ברוב המקרים שקט ושלווה הם לא המאפיינים העיקריים של החופשה השנתית שלנו. בדרך כלל גם במהלך החופשה אנחנו מנסים להספיק כמה שיותר, לראות כמה שיותר ולחוות כמה שיותר ומגיעים רצוצים ועייפים אך מרוצים בסופו של כל יום למלון, מתקלחים ומיד יוצאים לבילויי הערב. נשאלת השאלה האם אנחנו נחים? או מתי ננוח?

הישראלים הם אנשים אנרגטיים והחיים בארץ הם עמוסי לחץ . לכן כדאי להכיר פתרון מצוין למנוחה לגוף ולנפש שאינו מצריך נסיעה לחול ואינו אורך יותר משעה. כדאי ומומלץ ואפילו חשוב ביותר להכיר את החוויה של מסאג תאילנדי.

מהו מסאג תאילנדי?

מסאג תאילנדי הוא סוג של עיסוי הידוע ביותר בעולם המערבי כעיסוי הטוב ביותר עבור הגוף והנפש. בעזרת מסאג תאילנדי הגוף מגיע לרגיעה מושלמת ,השרירים הופכים לרפויים ורכים, הנשימה מתרחבת והופכת לעמוקה יותר ומלאה והגוף נרגע ללא מאמץ. מסאג תאילנדי מספק הרפיה מושלמת לשרירים תפוסים מלחץ ועומס בעבודה, מגמיש אותם ומחזיר אותם לתפקודם התקין. מסאז תאלנדי גם פותח ומשחרר אנרגיות חסומות ומחזיר לגוף את החיוניות והרעננות מחדש.

מה מקורו של מסאז תאילנדי?

מסג תאילנדי מקורו לפני כחמשת אלפים שנה בסין העתיקה ולעולם החדש הגיע לפני כשלוש מאות שנה בצורתו הנוכחית.  מסג תאילנדי מטפל במגוון רחב של סימפטומים ועשוי להקל ביותר במצבים של כאבים שונים כגון כאבי ראש, כאבי גב תחתון, שרירים תפוסים, צוואר כואב ותפוס ועוד.

מסג תאילנדי מביא לריפוי על ידי שחרור המתח והלחץ של השרירים התפוסים ועל ידי שיפור זרימת הדם בכל אברי הגוף וגם איזון הזרימה האנרגטית בגוף. המסג התאילנדי משפר את מצב הרוח וגם את השינה ובנוסף הוא מסייעה בהורדת לחץ דם במקרים של לחץ דם גבוה .

אילו סוגי מסג תאילנדי קיימים?

ממגוון רחב של עיסויים ושל מסג תאילנדי ניתן למנות את הבאים :

עיסוי שמנים

עיסוי שמנים מחזיר לגוף את הגמישות והרעננות. העיסוי הוא טיפול עתיק יומין שהתחיל בסין לפני כשלושת אלפים שנה והיום פופולרי בעולם המערבי ובישראל בפרט. במהלך הזמן ואירועי החיים, שרירי גופנו מתעבים ואף מאבדים  מגמישותם. שרירים עבים שאינם גמישים משפיעים על בריאות הגוף ועלולים לגרום לפעילות לקויה.

עיסוי שמנים משתמש בשמנים והחדרתם לגוף תוך כדי עיסוי מלא של שרירי הגוף ומשפיע על מערכת העצבים שלנו. על מערכת העיכול וגם על מערכת הנשימה. עיסוי שמנים במכון מסאז תאילנדי, עוזר בהרגעה והרפיה של הגוף ובמיוחד עוזר לשנת לילה יציבה וחזקה ללא הפרעות.

עיסוי גב כתפיים

זהו עיסוי המשלב טכניקה של טיפול תאילנדי מסורתי ומודרני, כמו במצרים העתיקה ובסין וגם בהודו העיסוי של גב כתפיים נחשב היום לחלק מהרפואה המשלימה המומלצת לכל אחד ואחד מאיתנו. במהלך עיסוי גב כתפיים מתמקד המעסה בחלק הגוף העליון, משחרר אותו ומרגיע אותו ועוזר מאוד לשיפור היציבה .

הגב שלנו וגם הכתפיים שלנו הם שני החלקים המשמעותיים ביותר ביציבת הגוף. המפתח לגב זקוף הוא חיזוקם של שרירי הגב והכתפיים מאחר וכל פעולה במהלך היום מפעילה את שרירי הגב והכתפיים.

חשוב לדאוג לשרירי הגב והכתפיים ומומלץ להזמין מדי פעם מסאז תאילנדי ובמיוחד עיסוי גב כתפיים שמרגיע ומשחרר את הלחץ והמתח הנאגר במקומות אלה בגוף וגם מרפה את שרירי הגב והכתפיים ומגמיש אותם בחזרה ובנוסף מרפה את השרירים גם בין חוליות הגב.