טיפול רפלקסולוגיה, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

טיפול רפלקסולוגיה: מפנק ומרפא את הגוף והנפש

החיים המודרניים בעולם בו אנו חיים היום, עמוסים מכל הבחינות, פיזית, מנטאלית ורגשית. כלומר הגוף המוח הרגשות כולם פועלים ביתר מרץ ולעתים אף בעומס יתר. היום כשאנחנו מתעדכנים און ליין בכל רגע בחדשות היומיות, בחדשות הבין לאומיות, בטכנולוגיות פורצות דרך וכדומה, ובמקרים רבים יום העבודה שלנו ארוך יותר מבעבר, ובשעות הפנאי אנחנו עסוקים ומקדמים תחומים נוספים בחיינו כגון תחביבים, קריירה, קריירה של הילדים ועוד, אין מה לדבר על מנוחה בשעות היום ואפילו שעות השינה בלילה אינן מספיקות בדרך כלל.

היום כדאי להכיר שיטות חדשות ומומלצות למנוחה קצרה של הגוף והנפש, שעת מנוחה במרכז מסאז' וספא, בתוספת טיפול רפלקסולוגיה המחדש אנרגיות, מרגיע מתחים הוא כל מה שדרוש לנו , לאחריו אנחנו מרגישים רגועים וגם רעננים וערניים להמשך היום.

מהו טיפול רפלקסולוגיה?

טיפול רפלקסולוגיה הינו שיטה עתיקה שהגיעה אלינו ממצרים העתיקה והומצאה לפני ארבעת אלפים שנה, השיטה מבוססת על הרעיון שבכפות רגלינו נמצאים קצות עצבים המתאימים ומייצגים את כל האיברים בגופנו. הקשר הנוצר בעצם המגע ברגל עם האיבר בגוף הינו הדדי וההשפעה החיובית היא מיידית על האיבר באם הוא פגוע . על פי שיטה זו המוח שלנו בעצם קורא את העולם בו אנו מתנהלים דרך כפות הרגליים שלנו. כפות רגלינו נושאות אותנו ומהוות את הנקודה המרכזית של שיווי משקל גופנו. על פי מראה כפות הרגליים מאבחן הרפלקסולוג הפרעות שונות בגופנו .

גם דרך כפות הידיים, ניתן לאבחן את המקומות והאברים בגוף החלשים והפגועים ולטפל בהתאם. אלו הם האבחונים שיעשה כל מטפל בתחילת הטיפול ולאחר מכן יכוון את מרב הלחיצות והטיפול לאזור בכף הרגל המייצג את האיבר הפגוע.

איך מתבצע טיפול בכפות הרגליים?

טיפול רפלקסולוגיה בכפות הרגליים הוא טיפול שאינו מכאיב ואפילו נעים וברוב המקרים יתכן ותירדמו במהלכו. מאחר ותחושת הרגיעה והשקט המתפשטת בגוף מביאה לנשימה רכה ושקטה ובמקרים רבים להרדמות.

במהלך הטיפול שוכב המטופל על מיטת טיפולים בבגדים נוחים והמטפל מבצע אבחון ראשוני ולאחריו, לחיצות מדויקות ומושכלות המייצרות משוב רפלקסיבי מאברי הגוף. לדוגמא מטופל המתלונן על כאב ראש, ייתכן ויאובחן כי המקור הוא צווארי  ואז יקבל טיפול של לחיצות לאורך עמוד השדרה. העורף ובנקודות מרכזיות של  מערכת התנועה.

מאחר והרפלקסולוגיה הינה שיטה המשלבת טיפול גוף ונפש, האבחון והטיפול לא מכוונים לתסמינים אלא למקור הבעיה על מנת שלא תחזור ותישנה. לדוגמא המטופל המתלונן על כאבי ראש ייתכן מאוד כי יתגלה לו כי המקור של הכאבים הוא בעצם מחולשת מערכת העיכול ואז יטופל בהתאם לכך.

היכן ניתן לקבל טיפול רפלקסולוגי?

הטיפול הרפלקסולוגי היום פופולרי בכל הארץ ביישובים רבים ובערים הגדולות ניתן למצוא מכוני מסאז וספא תאילנדים המתמחים במגוון טיפולי מסאז וגם טיפול רפלקסולוגי בכפות הרגליים ובעיסוי רגליים . ניתן לאתר באינטרנט מכון המספק טיפולי מסאז מסוגים שונים וגם טיפולי רפלקסולוגיה של כף הרגל ולהזמין על פי השעות הנוחות ובמחיר המתאים לכם.

האם רפלקסולוגיה מתאימה לנשים בהריון?

בעבר נמנעו מטיפולים אלטרנטיבים לנשים בהריון אך הרפלקסולוגיה יוצאת מן הכלל. לאור התוצאות  המצויינות של טיפולי רפלקסולוגיה כרפואה מונעת לנשים בהריון. נשים רבות מעדיפות לקבל עיסוי רפלקסולוגי בכפות רגליהן לעזרה במניעה של הקאות, של בחילות, וגם צרבות ובצקות רגליים.

מהי הכנה ללידה ברפלקסולוגיה?

הכנה ללידה ברפלקסולוגיה, נפוצה היום בקרב נשים רבות והפכה לפופולרית במיוחד מאחר ודולות רבות נוהגות להשתמש בה. הטכניקה של לחיצות בכף הרגל הרגישה של כל אישה בהריון היא עוצמתית ואנרגטית ומביאה לשיפור כללי ולהרגשה מעולה. ניתן להוסיף גם תוספי מזון מסוגים שונים ומסאזים ועיסויים המשלימים את השיטות ההוליסטיות.

למי מתאימה הרפלקסולוגיה?

השיטה של טיפול בלחיצות בכף הרגל מתאימה לכל מי שמעוניין ובכל גיל, תינוקות, ילדים נוער מבוגרים וקשישים כולם יכולים לקבל טיפול רפלקסולוגי ואף ליהנות ממנו ביותר. מאחר והטיפול אינו כואב, הוא מרגיע ומרפה את הגוף לאט לאט ומייצר שלווה נעימה המתפשטת בגוף.

למה עוזרת הרפלקסולוגיה?

הטיפול מייצר הטבה ניכרת במצבי דיכאון, חרדה, מתח ואלרגיות, בעיות נשימה, בעיות אורטופדיות בעיות שינה ועוד.

לחצו כאן לפרטים אודות עיסוי תאילנדי מקצועי.