אתם יושבים במשרד ומקבלים סמס מבן/בת הזוג. "מה עושים היום בערב?" ואתם חושבים לעצמכם כמה אתם מעדיפים לעשות ערב אינטימי רומנטי בבית. אז אתם משיבים: "אולי נתפנק בבית עם מסז הדדי"

רגע… המילה לא נראית לי.. מוחקים וכותבים שוב: "אולי נתפנק בבית עם מסאג' הדדי" אוי ואבוי… גם ככה לא נראה לי מדויק.. איך לעזאזל רושמים את המילה הזו?!

מוכר לכם? קרה לכולנו.. 

היום אנו עושים סוף להתלבטויות וקצת סדר בלקסיקון! 

, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

המילה הנכונה בשפה העברית

למרות שכל מה שתגידו או תכתבו, יבינו בדיוק למה התכוון המשורר, חשוב להכיר את המילה הנכונה בשפה העברית המדוברת בארצנו הקטנטונת, ישראל.

שימו לב, המילה היא: עיסוי (או בניקוד: עִסּוּי )– הפעולה שמבצע המעסה (מהשורש עסי) והגדרתה: לחץ ושפשוף המופעלים על הגוף לשם חיזוקו וריפויו .

עכשיו, בכל פעם שתרצו לדבר על הנושא, תרגישו בטוחים! יש לכם את כל המידע הנחוץ בשפה העברית, ממש מתוך האקדמיה העברית ללשון.
, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

המילה הנכונה בלועזית

ובכל זאת, למרות שחיינו הם בארץ קטנה במזרח התיכון, אנו אוהבים לקחת מילים לועזיות ולהשתמש בהן בחיי היומיום שלנו. למה? כי לפעמים, זה פשוט נשמע יותר טוב.

אם התערבתם עם מישהו על איך כותבים את המילה, הנה הגיע הרגע בו תגלו האם ניצחתם או שמא בהפסד מדובר. קבלו אותה:

מָסָז'

כן כן, זוהי הדרך הנכונה לכתוב את המילה הכל כך מבלבלת הזו בעברית-לועזית. אז בכל sms עתידי שלכם עם בן/בת הזוג, יש באמתחתכם את המילה הנכונה בהחלט! 

, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

בילוי זוגי מפנק?

כשבא לכם פינוק זוגי אמתי, לא תמיד חייב לצאת ולהשקיע זמן, משאבים וכסף. הרומנטיקה הקלאסית, נמצאת ממש אצלכם בבית, על הספה בסלון עם איזה יין טוב.

שימו לכם מוזיקה מרגיעה ונעימה בווליום כזה שתוכלו לשמוע את בן/בת הזוג, מזגו יין לשתי כוסות יין (לא לוותר על הכוסות המותאמות, הן מוסיפות לאווירה), עמעמו את האורות והתחילו להעניק אחד לשני מסז' רך, נעים ומפנק בכפות הרגליים.

תאמינו לנו, אחרי יום עבודה ארוך, הרגליים שלכם יודו כל כך לידיים המעסות ועל הדרך, הרווחתם זמן זוגי איכותי ורומנטי במיוחד.

במקרה שאתם פחות מתחברים להענקת עיסוי אבל מאוד אוהבים לקבלו, תמיד תוכלו לגשת למרכז עיסוי מקצועי שיעשה זאת בשבילכם בשמחה לחוד או כזוג, מה שתחליטו.

אנו מקווים שעשינו לכם חשק לפנק את בן/בת הזוג, או לפחות לעשות יום כיף ב: תל אביב ולהזמין טיפול במרכז לעיסוי איכותי שיחתום את היום המושלם. 

רק קחו בחשבון שאם אתם עם הריונית, חשוב שלא להעניק לה עיסוי בכפות הרגליים באופן עצמאי או מקצועי ויש להתייעץ עם ד ר מראש בנושא. מקווים שהתשובה תהיה: "מאשר ת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *