הזמנים השתנו ונראה שפעם היה יותר קל. נדמה שהחיים היו פשוטים יותר ודרשו מאיתנו, כבני אדם, קצת פחות. פחות שעות עבודה, פחות אפליקציות ומסכים, פחות צורך באטרקציות חדשניות כדי ליהנות וכמובן, הרבה פחות מצבי לחץ, סטרס וחרדה.

זה לא סוד שהיום הרבה פסיכיאטרים, פסיכולוגים ואפילו רופאי משפחה, פונים היישר ל חלוקת תרופות נוגדות דיכאון וחרדה כדי להתמודד עם העומס הנפשי שהחיים בימינו מביאים עימם לצד מכאובי גוף הצצים ללא התראה מוקדמת.

 והשאלה היא, האם זו הדרך היחידה והנכונה?

מחקרים רבים מוכיחים כי ישנה דרך נוספת, מועילה במיוחד, בדיוק למצבים הללו. ולא, היא לא דורשת הכנסת חומרים לגופנו.

אם אתם חווים בעצמכם מצבי לחץ מתמשכים המלווים במכאובי גוף בלתי מוסברים או שאתם מכירים מישהו כזה, כדאי שתפגשו את נפלאות העיסוי התאילנדי ואנו כאן כדי לספר לכם הכל בנושא.

, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

על עקרונות היוגה

הרבה מאוד אנשים פונים ליוגה כמזור לכל מכאובי הנפש, ובצדק. זוהי שיטה יעילה ומוכחת כמרגיעה ומקנת שלווה. 

האתגר הוא, להפוך את אימון היוגה לאטרקטיבי גם לאנשים שפחות מתחברים לסוג הספורט הזה ולספורט בכלל, והדבר אינו פשוט.

אחרי אימון אחד או שניים, נמצא כי אנשים מתייאשים ופשוט לא ממשיכים להתאמן וחוזרים היישר אל תוך העומס שהיום שלנו טומן בחובו ללא שום סיוע בהקלתו.

שיטת העיסוי התאילנדי, מסתמכת בין היתר, על עקרונות היוגה. היא כוללת לחיצות ומתיחות המשפיעות באופן ישיר על קווי האנרגיה בגוף ואף נחשבת לאחד מעמודי הבסיס ברפואה התאילנדית.

קווי האנרגיה בגופנו, הנקראים מרידיאנים הם בעצם מערכת אנרגטית של הנפש והגוף כאחד. הפעלת המרידיאנים באופן מקצועי מאפשרת ריפוי לבעיות גופניות מגוונות, (כאבי שרירים, כאבי גב כאבי מפרקים, בעיות עיכול ועוד) ומאפשרת גם שינוי דפוסי מחשבה ורגשות הנמצאים בבסיס הכאב וחוסר הנוחות.

אם כך, בין אם אתם חובבי ספורט ובין אם לא, תוכלו ליהנות מיתרונות היוגה ללא כל מאמץ. שיטת העיסוי מתאימה לכולם ואינה מצריכה פעולה אקטיבית מצד המטופל, אלא נעשית בשלמותה על ידי מטפל מוסמך.

, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

עיסוי כטיפול ממוקד

הרבה מאוד פעמים, כשיש לנו בעיה כלשהי, לא יודעים לשים את האצבע על שורשה. כך נוצר מצב בו ישנם הימורים ושיטות "ניסוי וטעייה" עד שמגיעים לשורש הבעיה, אם בכלל. 

המצב הזה רלוונטי גם בעולמות הרפואה, הפיזית והנפשית. ומה יותר מתיש ומתסכל מטיפולים רבים ושונים שאינם מועילים לנו כלל והמצב שלנו נותר בעינו ואף מתדרדר?

שיטת העיסוי התאילנדי כולה בנויה על טיפול ממוקד. מטפל מוסמך ומקצועי ירגיש בן רגע אילו מקומות בכל חלקי הגוף אינם כתמול שלשום ודורשים טיפול ממוקד וחיוני.

בטיפול, אתם תשימו לב כי המטפל יתעכב באיזורים מסויימים ויקדיש להם זמן רב יותר בלחיצות עמוקות ומדויקות יותר בעזרת משקל גופו, היישר אל שורש הבעיה. 

הטיפול הממוקד מאפשר לאפיין את המקומות העמוסים ביותר בגוף ולהקדיש להם את כל הזמן הדרוש לשחרור מוחלט. 

ייתכן כי לאחר טיפול עיסוי תאילנדי תרגישו מעט כאבים, אך הדבר לחלוטין טבעי ולאחר יום יומיים תרגישו חדשים לגמרי.

, המרכז לעיסוי תאילנדי | עיסוי תאילנדי

שימור בריאות הגוף והנפש

אין ספק שלאחר טיפול מסאג תאילנדי, תרגישו כאדם חדש, נמרץ ומלא חיוניות. וכך, יעברו להם הימים ונכנס לאותה שגרת חיים בה חיינו קודם לכן. העומס והלחץ, לא מבקשים מאיתנו רשות להגיע והנה אנחנו פתאום מתחילים להרגיש את אותה ההרגשה- תפוסים, קפוצים ועייפים.

כמו כל דבר טוב אחר, ההתמדה חשובה.

שיטת העיסוי התאילנדי, כשנעשית על ידי מומחים מקצועיים ובצורה קבועה, תשמור לכם על רמות האנרגיה והחיוניות בגוף, בנפש ובחיים.

העומס, הלחץ והחרדה המאיימים להגיע, ימצאו גוף חזק, איתן ובריא אשר קשה הרבה יותר להשפיע עליו. ואתם? אתם תיהנו מחיים פשוטים ונעימים יותר.

נכון, החיים הולכים ונהיים יותר יותר תובעניים, דורשים ולחוצים וזה ככל הנראה לא הולך להשתנות בקרוב. אבל זה לא צריך להדאיג אותנו כשיש לצידנו שיטות יעילות במיוחד להתמודדות.

זכרו, אין צורך להעמיס את גופנו בתרופות מיותרות כאשר ניתן להחליפן בשיטה בריאה, איכותית ומקצועית. נסו אותנו, מבטיחים שלא תתחרטו. 

לא משנה מהיכן אתם: פתח תקווה, רמת גן, תל אביב או כל עיר אחרת, הגיעו אלינו ל: עיסויים במרכז, המתבצעים על ידי מיטב המטפלים המקצועיים והמוסמכים.

ברוכים הבאים ל מרכז לעיסוי תאילנדי בתל אביב ! נשמח לחבר בין הגוף והנפש שלכם בהרמוניה ואיזון מושלמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *